ELU24 VALIB - MISS TOOMPEA

Oudekki Loone (39)

Olen 39-aastane Tartust pärit neiu. Ülikoolis õppisin matemaatikat, filosoofiat ja politoloogiat Töötasin kunagi režissöörina ja tegin lühifilme, muusikavideosid ja mõned reklaamfilmid. Praegu töötan riigikogus. Olen terve elu nautinud loomingulist meisterdamist, seega valmistan suurema osa sisustuselementidest ja kingitustest ise. Seisan lihtsate inimeste eest, kes oma tööga Eestist Eesti teevad, võitlen kõigi inimeste õiguste eest. Armastan väga loomi, politseiriik on minu jaoks out.

Aastal 2016 valiti mind Antsla gümnaasiumi parimaks sõbraks.

Näita rohkem
Viktoria Ladõnskaja-Kubits (36)

Olen 36-aastane, sündisin Anapas, aga lapsepõlve veetsin juba Tallinnas. Olen endine ajakirjanik ja nelja raamatu autor, praegu siis riigikogus. Minu hobideks on raamatute lugemine ning sõpradega aja veetmine, ei ütle ära ka intensiivsest rühmatreeningust. Jälgin üha enam, kuidas näiteks oma hommikut alustan. Leian, et meie ühiskonna liikmetele väärika vanaduspõlve tagamine ei ole tühipaljas loosung.

Valimistega seoses on tunded segased, aga oskan väärikalt kaotada.

Näita rohkem
Heidy Purga (43)

Olen 43-aastane Elva keskkooli lõpetanud tüdruk, kes on õppinud pedas näitejuhtimist ja Concordias meediat. Enne riigikogu tegin saateid raadios ja teles ning võtsin Juhan Paadamilt üle Eurovisiooni lauluvõistluse, millest tegin Eesti Laulu.

Mulle meeldib olla laval või kaamera ees. Naudin meelelahutaja rollis olemist ja soovin seda teed ka tulevikus jätkata. Taban alati märki, noorena võitsin laskesuusatamises Eesti noorte meistrivõistlustel medaleid. Tahaksin, et Elva oleks palju vitaalsem.

Näita rohkem
Palun vali kandidaat!
Kinnitan valiku

Kõigi vastanute vahel läheb loosi 100-eurone reisi kinkekaart.

Palun hääleta kandidaadi poolt!

Palun täida kõik väljad korrektselt ja nõustu tingimustega!

SAADA

Aitäh! Võitjaga võtame ühendust 22. juunil. Missivõistluse tulemuste kohta loe Elu24-st!