ELU24 VALIB - MISTER TOOMPEA

Jevgeni Ossinovski (32)

Tere, olen sündinud 32-aastat tagasi Kohtla-Järvel, aga kooli lõpetasin Tallinnas, Reaalkooli siis. Baka sain Tartu Ülikoolis filosoofia erialal, magistri tegin Suurbritannias. Olin veel tervise- ja tööminister, tegutsesin peamiselt alkosuunal. Nüüd töötan riigikogus.

Misterivalimised annavad mulle enesekindlust, et olla edukas järgmistel riigikogu valimistel. Üle laipade just ei lähe, aga kui on tõesti sügav tahe, siis...seinu ka ees pole. Ei salga, et enne lavale minekut on närv sees.

Näita rohkem
Martin Helme (42)

Hei, olen 42-aastane ja tulen Tallinnast. Töötan riigikogus ja pean ennast parempoolseks konservatiivseks rahvuslaseks. Mul ei ole põhimõtteliselt midagi lesbide ja geide, mustanahaliste, kohtusüsteemi, kurjategijate, immigrantide ja tulnukate vastu, aga ma ei taha neid Eestisse. Tahan, et Eesti oleks valge riik, kus on ilusad talved.

Valimiste ajal on kindlasti üks põnevamaid väljakutseid talendivoor. Kuna mul puudub ettekujutus, milline on see üritus ja milline on üks õige mister, siis ega ma ei oska muud teha kui olla lihtsalt nii nagu olen.

Näita rohkem
Kalle Palling (33)

Tere, tulen Kärust ja olen 33-aastane. Kasvasin üles Reformierakonna noortekogus, kust algas minu teekond tippu. Südamelähedased teemad on energeetika ja keskkond, teen kõik, et aastal 2022 oleks Eestil oma tuumajaam.

Armastan merd, puhkan laineid ja tuult püüdes kite surfi harrastades. Olen veendumusel, et igal ausal ja tegusal inimesel on võimalik jätta siia maailma maha positiivne jälg ning arvan, et siin ilmas ei tohi kunagi öelda nõrkusest “jah”, ega uhkusest “ei”!

Kasutan siin ka võimalust, et vana segadust klaarida. Ma ei ole kuidagi nõus selle anonüümse inimesega, kes väitis, et sain tema käest raha, mille kandsin isikliku annetusena partei arvele. Keegi tahtis mulle lihtsalt käru keerata.

Näita rohkem
Palun vali kandidaat!
Kinnitan valiku

Kõigi vastanute vahel läheb loosi 100-eurone reisi kinkekaart.

Palun hääleta kandidaadi poolt!

Palun täida kõik väljad korrektselt ja nõustu tingimustega!

SAADA

Aitäh! Võitjaga võtame ühendust 22. juunil. Mistrivõistluse tulemuste kohta loe Elu24-st!